fbpx

Inovacijos ir sprendimai mūsų gaminiuose

Inovacijos ir sprendimai mūsų gaminiuose

Tikime, kad visada yra kur tobulėti. O šis tikėjimas mums yra varomoji jėga. Mūsų sprendimai šildymo, vėsinimo, karšto vandens ruošime jums padės sutaupyti net iki 70 %  jūsų energijos bei jūsų išlaidų.

Mūsų atstovaujami Oras – Vanduo šilumos siurbliai, Oras – Oras šilumos siurbliai, vandens ruošimo rezervuarai ( boileriai),  turi naujausias technologijas ir prilygsta pasaulyje labai gerai žinomų gamintojų kaip Nibe, Daikin, Boch, Gree, Panasonic, Mitsubishi  efektyvumu, inovacijomis, bei technologijomis. Mūsų šilumos siurbliais Oras- Vanduo, Oras – Oras bei boileriais – pasitiki tokios šalys kaip Kanada,  Danija, Vokietija, Slovėnija, Ukraina, Čekijos Respublika, Latvija, Estija, Lietuva.

Mažais žingsneliais oras – vanduo šilumos siurbliai  užkariauja klientų širdis, bei tampa  vis populiaresni ir Lietuvoje.

Efektyviau panaudokite energiją nekeisdami esamų radiatorių

Oro-vandens aukštos temperatūros šilumos siurbliai idealiai tinka renovuojant ir keičiant senus katilus. Mūsų aukštos temperatūros įrenginio kompaktiškam dizainui reikia nedaug montavimo vietos, be to, nepriekaištingai prijungiama prie esančių vamzdynų ir radiatorių. Taip galėsite naudotis energiją taupančiu šilumos siurbliu nekeisdami visos sistemos.

Oras vanduo  aukštos temperatūros šilumos siurbliai – tai puiki investicija į komfortą ir energijos taupymą. Mūsų oro-vandens šilumos siurblys gali šildyti, vėsinti ir iš karto tiekti karštą vandenį, todėl tobulai tinka namų savininkams, kurie nori atsisakyti katilo arba tradicinės šildymo sistemos ir įsirengti ekologiškesnę ir taupesnę sistemą.

Verta paminėti, kad produkto konstrukcija pasižymi patrauklia priekine plokšte ir dailiomis linijomis, todėl lengvai prisitaiko prie aplinkos ir suteikia jai antrą kvėpavimą. Būtent dėl inovatyvaus dizaino šilumos siurbliai oras vanduo yra Nulite ir SPRSUN yra taip mėgstami Europoje bei Šiaurės Amerikoje.

Kodėl verta rinktis Mūsų aukštos temperatūros šilumos siurblius oras- vanduo?

 • Adaptyvi konstrukcija – tinka visų tipų namams tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
 • Ypač tylus veikimas, užtikrinantis visapusišką ramybę ir komfortą, 3-jų sluoksnių izoliacija.
 • Vienas sprendimas – daug kombinacijų: šildo, vėsina, tiekia karštą vandenį.
 • Kompaktiškas, prisitaikantis prie išorinio namo fasado.
 • Išskirtinis dizainas.
 • Energyjos efektyvumas iki A+++
 • Gaminio garnatija net 7 metai , viso garantinio laikotarpio metų keitimas naujų oras vanduošilumos siurbliu.

Žematemperatūrinių siurblių privalumai

 • Energijos taupymas.

Automatinis įsijungimas padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko, nes nereikia nuolatos tikrinti bei stebėti ar įrenginiai funkcionuoja tinkamai. Be to, su šiais įrenginiais yra pagaminama net 4 kartus daugiau šiluminės energijos iš to paties energijos kiekio, nei su kitais šilumos gavimo būdais.

 • Platus panaudojimo spektras.

Tokie prietaisai gali šildyti buitinėms reikmėms skirtą vandenį bei įvairius pastatus, tačiau dažniausiai jie montuojami individualiuose namuose.

 • Nesudėtinga priežiūra.

Prižiūrėti mūsų atstovaujamus šilumos siurblius – paprasta ir patogu, o detali montavimo bei priežiūros informacija pateikiama instrukcijoje.

 • Tolygus šilto oro paskirstymas.

Žematemperatūriniai siurbliai, priklausomai nuo jų galingumo, šiluma gali aprūpinti vieną, kelis ar visus namo kambarius.

 • Naudojimas vėsinimui.

Oras bei vanduo tokiuose siurbliuose gali būti naudojami ne tik šildant, bet ir šiltuoju metų laiku vėsinant patalpas. Tokiu atveju į vidų įleidžiamas vėsus, o iš patalpų pašalinamas šiltas oras.

Produkto savybės

 • Kai pridedami visi hidrauliniai komponentai, tai reiškia, kad nereikės jokių trečiosios šalies komponentų.
 • PCB plokštė ir hidrauliniai komponentai įtaisyti priekyje, kad būtų lengvai pasiekiami.
 • Dėl kompaktiškų matmenų tinka mažoms montavimo erdvėms, nes beveik nereikia palikti jokių šoninių tarpų.
 • Įrenginio plona konstrukcija prisitaiko prie kitų buitinių prietaisų.
 • Sujunkite su nerūdijančiojo plieno baku arba ECH2O šilumine saugykla.

Privalumai

Internetinis valdiklis

Valdykite vidinį įrenginį iš bet kurios vietos su išmaniuoju telefonu, nešiojamu kompiuteriu, staliniu kompiuteriu, planšete ar liečiamo ekrano įrenginiu.

Garantuojamas veikimas temperatūrai nukritus iki -25 °C

Veikdami temperatūrai nukritus iki -25 °C, „Daikin“ įrenginiai yra tinkami visiems klimatams, net ir atšiaurioms žiemos sąlygomis.

Norite daugiau informacijos, susisiekite.