fbpx
Užsipildėte dokumentus kompensacijai gauti? Kaip išsirinkti šilumos siurblį

Jau užsipildėte dokumentus kompensacijai gauti? Kaip išsirinkti šilumos siurblį?

Jau užsipildėte dokumentus kompensacijai gauti? Kaip išsirinkti šilumos siurblį?

Jau užsipildėte dokumentus kompensacijai gauti keičiant kieto kuro katilą oras vanduo šilumos siurbliu. Norėdami Jums padėti, pabandysime pateikti pagrindinius punktus, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis šilumos siurblį:

  • Namo būklė. Kokia namo naudingumo klasė, kaip namas apšiltintas ir kokiomis medžiagomis. Koks bus naudojamas šildymo principas: radiatoriais, grindinis šildymas ar kombinuotas. UAB „ENERGAS  GROUP“ įvertinęs šiuos parametrus gali parinkti tinkamą oras – vanduo šilumos siurblį.

 

  • Oras – vanduo šilumos siurblio parametrai. Apie Jums siūlomus oras – vanduo šilumos siurblius, reikėtų ne tik paskaityti, bet pasidomėti plačiau. Dauguma pardavėjų Lietuvoje nurodo oras – vanduo šilumos siurblio naudingumo koeficientą COP prie plius 7 laipsnių šilumos ruošiant 35 laipsnių vandenį. Tai nėra visiškai tinkamas parametras. Lietuvoje turime žiemos sezonu vidutiniškai 3-5 sav., kai oro temperatūra nukrenta žemiau nei -5 laipsniai,  ir įsigijus per silpną oras – vanduo šilumos siurblį, nukritus temperatūrai žemiau nulio siurblys ima veikti maksimaliu rėžimu, tuomet į pagalbą jungiasi elektrinis tenas, kad siurblys galėtų aprūpinti šilumos poreikiu. Tokiu principu veikdamas šilumos siurblys tampa ne tik neefektyvus, bet ir trumpėja jo tarnavimo laikas.

 

  • Oras – vanduo šilumos siurblių komponentai. Taip pat viena iš svarbesnių vietų, kur reikėtų pasidomėti. Daug Lietuvoje esančių žinomų vardų vis dar naudoja nelabai kokybiškus ar mažiau kokybiškus komponentus. UAB „ENERGAS GROUP“ šilumos siurbliuose naudojami tik patys žinomiausi ir kokybiškiausi komponentai: Mitsubishi ir Panasonic kompresoriai, Carel valdymo sistemos, Wilo cirkuliaciniai siurbliukai, EATON automatika.

 

  • Oras – vanduo šilumos siurblio garantija. Pastebėjome, jog dažniausiai šilumos siurblys nustoja veikti tada, kai jis privalo veikti. Dauguma gamintojų savo giminiams duoda tik 2 metų garantiją, taip pat rinkoje yra šilumos siurblių, kuriems suteikiama ir 5 metų garantija. UAB „ENERGAS GROUP“ savo atstovaujamiems oras – vanduo šilumos siurbliams suteikia net  7 metų garantiją. Sugędus šilumos siurbliui garantiniu laikotarpiu yra keičiami ne komponentai ar valdymas, bet visas šilumos siurblys nauju. Taip mūsų klientai gali būti ramūs, dėl galimų papildomų išlaidų.

 

  • Bendravimas su klientu. Vertėtų atkreipti dėmesį, kaip yra bendraujama su klientu: ar pardavėjas profesionaliai gali pakonsultuoti, ar nori tik parduoti. UAB „ENERGAS GROUP“ komanda ne tik konsultuoja,  parenka, pataria klientui, bet ir sumontuoja tinkamiausią parinktą sprendimą.

 

  • Montavimo, garanatinio ir serviso darbai. Svarbu ir tai ar įmonė, iš kurios perkate, teikia montavimo paslaugą, turi savo komandą, atlieka garantinį aptarnavimą ir servisą. UAB „ENERGAS GROUP“ turi savo montuotojų komandas, kurie yra savo srities profesionalai ir gali pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas. Pasitaiko, kad įmonės neturi montuotojų, yra tik pardavėjai  oras – vanduo atstovaujamų siurblių, tad Jums atsiranda, papildomų išlaidų, laiko sąnaudų, surasti patikimą montuotoją.  Išlieka tikimybė, kad sumontavus ne kvalifikuotam specialistui Jūsų oras – vanduo šilumos siurblį neteksite garantijos, arba neturėsite serviso, nes pardavėjas gali nukreipti Jus kreiptis, į tuos kas atliko montavimo darbus. Praktika rodo, kad tai sukelia, daug nesklandumų, laiko vilkinimo ir taip toliau. UAB „ENERGAS GROUP“ turi savo specialistų komandą ir atsako, už kiekvieną sumontuotą oras – vanduo šilumos siurblį.

Kaip išsirinkti šilumos siurblį? Įvertinus visus šiuos rodiklius, tikime, jog pavyks išsirinkti ne tik tinkamą oras – vanduo šilumos siurblį, bet ir  pasirinksite tinkamus partnerius, kurie patars, parinks ir sumontuos. APVA

VIDEO

Susisiekite su mumis, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią ORAS VANDUO šilumos siurblį.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Dalintis naujiena