fbpx

ENERGAS GROUP - ŠILUMOS SISTEMŲ EKSPERTAI

APIE MUS

UAB „Energas Group“ – jauna, veržli įmonė, kuri specializuojasi tik į oras – vanduo šilumos siurblius. Mūsų įmonėje dirba aukščiausios kompetencijos profesionalai, turintys ilgametę patirtį montuojant įvairių gamintojų šilumos siurblius. Taip pat turime sukaupę ilgametę praktiką, kompetenciją vėdinimo, atsinaujinančios energetikos, pastatų šiltinimo, sandarinimo bei, jau minėtoje, oras – vanduo šilumos siurblių srityse, todėl galime patarti kiekvienam klientui,  parinkti tinkamą šildymo sprendimą bei ją kokybiškai sumontuoti.

UAB „Energas Group“ išskirtinumas – tai, kad atliekame visą procesą nuo pat pradžios iki galo. Konsultavimas, tinkamo sprendimo parinkimas, montavimas, garantinė priežiūra, po garantinis aptarnavimas. Atlikdami visą šį procesą, esame garantuoti, kad mūsų klientams parinktas sprendimas bus tinkamiausias, sumontuota sistema dirbs efektyviai bei ilgai, o garantinė priežiūra bei po garantinis aptarnavimas – atliekama profesionaliai. Įmonė ir įmonės darbuotojai yra drausti civilinės atsakomybės draudimu, tad klientas gali būti ramus dėl savo turto.

Mūsų šilumos siurbliai “AMBER Domestic” užkariauja Lietuvos ir Latvijos namus ir biurus, tad džiaugiamės galėdami siūlyti išskirtinai patikimus savo gaminius.

MŪSŲ VIZIJA

Pagrindiniai vaizdai

Kuo daugiau žalios ir švarios energijos Lietuvoje bei Latvijoje.

MŪSŲ MISIJA

Mūsų tikslai

Sukurkime žalesnį rytojų mūsų vaikams, anūkams ir kitoms kartoms.

Pradedame kurti savo istoriją:

UAB „ENERGAS GROUP“ – jauna, veržli, į kokybę orientuota įmonė, kurioje dirba tik savo srities profesionalai. Darbuotojų ilgametė patirtis užtikrina geriausius namų, biurų, šildymo ir vėsinimo sprendimus.

2020
Įmonės steigimas
2020
Tapome Nulite prekinio ženklo, gamintojo oficialiais atstovai Lietuvoje, Latvijoje
2020
Tapome SPRSUN prekinio ženklo, gamintojo oficialiais atstovai Lietuvoje, Latvijoje
2020
Parduota pirmasis 50 šilumos siurblių oras – vanduo