fbpx

ENERGAS GROUP - ŠILUMOS SISTEMŲ EKSPERTAI

APIE MUS

UAB „Energas Group“ – jauna, veržli įmonė, kuri specializuojasi tik į oras – vanduo šilumos siurblius. Mūsų įmonėje dirba aukščiausios kompetencijos profesionalai, turintys ilgametę patirtį montuojant įvairių gamintojų šilumos siurblius. Taip pat turime sukaupę ilgametę praktiką, kompetenciją vėdinimo, atsinaujinančios energetikos, pastatų šiltinimo, sandarinimo bei, jau minėtoje, oras – vanduo šilumos siurblių srityse, todėl galime patarti kiekvienam klientui,  parinkti tinkamą šildymo sprendimą bei ją kokybiškai sumontuoti.

UAB „Energas Group“ išskirtinumas – tai, kad atliekame visą procesą nuo pat pradžios iki galo. Konsultavimas, tinkamo sprendimo parinkimas, montavimas, garantinė priežiūra, po garantinis aptarnavimas. Atlikdami visą šį procesą, esame garantuoti, kad mūsų klientams parinktas sprendimas bus tinkamiausias, sumontuota sistema dirbs efektyviai bei ilgai, o garantinė priežiūra bei po garantinis aptarnavimas – atliekama profesionaliai. Įmonė ir įmonės darbuotojai yra drausti civilinės atsakomybės draudimu, tad klientas gali būti ramus dėl savo turto.

UAB „Energas Group“ yra oficialus oras – vanduo šilumos siurblių „Nulite“, ,,SPRSUN‘‘ ir ,,Konnen‘‘ atstovas  Lietuvoje bei Latvijoje. Tai trys didžiuliai koncernai, kuriuose dirba daugiau kaip 2000 žmonių. Per metus įmonėse pagaminama daugiau nei 1,5 milijonų oras -vanduo šilumos siurblių, kurie eksportuojami daugiau nei į 60 šalių. Šilumos siurbliuose montuojami tik aukščiausios kokybės komponentai –„Mitsubishi“, „Panasonic“, ,,Toshiba‘‘ kompresoriai, „Wilo“, „Danfoss“, „Grundfos“ komponentai bei „Carel“ valdymo sistemos. Visame pasaulyje žinomi gamintojai bendradarbiauja su šilumos siurblių oras – vanduo gamintojais „Nulite“, ,,SPRSUN‘‘ ir ,,Konnen‘‘. Mūsų atstovaujamų įmonių gaminiai labai populiarūs šiaurinėje Amerikos dalyje – Kanadoje, kur vyrauja drėgnas klimatas bei šaltos žiemos. Šilumos siurbliai tokiame klimate dirba puikiai, ekonomiškai bei efektyviai. Šie šilumos siurbliai pelnė klientų pasitikėjimą Danijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir kitose šalyse. Tad žinome, kad šie šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas ir puikiai tinka mūsų klimato zonai. Minėti šilumos siurbliai veikia efektyviai, taupo naudotojų laiką, pinigus bei saugo gamtą. Šilumos siurbliams suteikiame net 7 metų garantiją! Idealus klimatas yra čia !!!

MŪSŲ VIZIJA

Pagrindiniai vaizdai

Kuo daugiau žalios ir švarios energijos Lietuvoje bei Latvijoje.

MŪSŲ MISIJA

Mūsų tikslai

Sukurkime žalesnį rytojų mūsų vaikams, anūkams ir kitoms kartoms.

Pradedame kurti savo istoriją:

UAB „ENERGAS GROUP“ – jauna, veržli, į kokybę orientuota įmonė, kurioje dirba tik savo srities profesionalai. Darbuotojų ilgametė patirtis užtikrina geriausius namų, biurų, šildymo ir vėsinimo sprendimus.

2020
Įmonės steigimas
2020
Tapome Nulite prekinio ženklo, gamintojo oficialiais atstovai Lietuvoje, Latvijoje
2020
Tapome SPRSUN prekinio ženklo, gamintojo oficialiais atstovai Lietuvoje, Latvijoje
2020
Parduota pirmasis 50 šilumos siurblių oras – vanduo